Solarni GEL akumulator Sonnenschein SB 12/100 A s 1.200 cikli
- Šifra artikla:
C2 03 SB12
Info na 041 275 004 ali nam pišite.
Zaloga: kontaktirajte nas
K izdelku, ki ste ga dodali v košarico, priporočamo tudi...
Opis izdelka
Napetost glavnega polnjenja akumulatorja, mora biti 14,4V!
Akumulator SONNENSCHEIN SB 12/100 A
Proizvajalec: SONNENSCHEIN
Model: Sonnenschein solar block SB12/100A
Nazivna napetost: 12V
Kapaciteta: 100Ah (C100)
Kapaciteta: 90Ah (C20)
Število ciklov: 1200 pri 60% DoD
Tehnologija izdelave: čisti gel
Napetost glavnega polnjenja: 14,4V
Napetost vzdrževalnega olnjenja: 13,6V - 13,8V
Dimenzije: 513 x 189 x 195mm; totalna višina s terminali 223mm
Tip terminala: Avtomobilski terminal
Položaj terminalov: desni + na kratki stranici
Teža: 36,5kg
Garancija: 1 leto
Tehnični podatki: Akumulatorji_Sonnenschein_solar_block
Proizvajalec: SONNENSCHEIN
Nazivna napetost: 12V
Kapaciteta: 100Ah (C100)
Kapaciteta: 90Ah (C20)